Hakkımızda

Kullanmadığınız Bahçe mobilyalarını adresinizden değerinde nakit alıyoruz. Bahçe mobilyalarınızı kondisyonuna göre değerlendirip hemen nakit olarak almaktayız. Ürünleriniz uzman taşıma ekibi ile taşınmaktadır. Evinize bahçenize herhangi bir zarar verilmeden özenle taşınır.

Sizde bahçe mobilyalarınızı satmayı düşünüyorsanız! Bizimle iletişime geçebilirsiniz: Tel: 0216 566 29 29 Gsm: 0532 276 73 12

1990 Yılında Günay ikinci el eşya olarak kurulan firmamız 2012 yılından bu yana bahçe mobilyası alım satım ve onarımları ile ilgilenmektedir. Sizlerin hayatında yer bulmak adına bahçe mobilyalarını alırken ve satarken özenle davranıyoruz. Çok yıpranmış ürünleri almıyoruz. Bahçe mobilyasında dikkat ettiğimiz hususlar.

Ürünlerin görsel kondisyonunun yıpranmış olmasıdır. Görsel olarak yıpranmış ürünleri aldıktan sonra komple bakıma sokuyoruz. Örneğin ahşap bir ürün ise ahşabın ölü dokusu alınması için çeşitli kalınlıklarda zımpara yapıp. Ahşabın cinsine göre ahşap koruyucu, Ahşap renklendirici yada Teak yağı uygulaması yapıyoruz.

Bambu ürünlerde ise zamanla ek yerlerinde bulunan sargı malzemeleri yıprandığı için bambu kabuk sargılarını yenileme ve cila işlemi yapıyoruz. Kurtlanmış, çürümüş bambu ürünleri almıyoruz.