İkinci El Bahçe Mobilyaları

Merhabalar

İkinci el bahçe mobilyaları arıyorsanız şuan doğru sayfada doğru ürünler ve size en uygun bütçede kaliteli ürünlerin olduğu adrestesiniz. Firmamız bahçe mobilyalarını satın alırken alelade bir alıcı gözü ile değerlendirmez. Çünkü herşey para kazanmak değildir. Siz Değerli müşterilerimiz’de bizim gibi çalışan ve çalıştığının emeğini alan insanlarsınız. Bu halde neden kullanamayacağınız yada aldıktan sonra hemen yıpranacak bir ürüne para veresiniz ki?

Bizim gibi bu işi yapan piyasada şehir içinde şehir dışında çok sayıda ikinci el bahçe mobilyası alan mevcuttur. Ancak işini bizim gibi severek yapan bir elin parmak sayısı kadardır. Biz aldığımız ürünün sezonluk bakımını profesyonel olarak yapmaktayız. Örnek verecek olursak: Bir tak takımın bakımı bizim 1 haftamıza mal olmaktadır. Hem emek hemde malzeme harcarız. Bunun tek bir sebebi vardır. Bizden aldığınız ürünleri sıfır gibi alıp bahçenize koyup kullanın diyedir. İsim vermeden gene örnek vereyim: Birçok satıcı ürünün ağacının yapısını dahi bilmeden hemen hemen tüm bahçe mobilyasına teak ağacı deyip satmaktadır. Bazen o kadar komik anlar yaşıyoruz ki. Bizi tanımayan esnaflara alıcı gibi sorduğumuz ürüne adam teak agacı diyor. Bunu bazen bilerek yapanlar olduğu gibi bazıları da bilmeden bu hataya düşüyor. Örneğin adamın tik ağacı dediği ürün halis muhlis vernikli kayın ağacı, koruyucu özelliği gittiğinde hemen damarlardan kararacak çatlayacak ve eğilecek. Çünkü kayın ağacı suya doygun bir ağaç değildir. suyu ve güneşi gördüğünde dönme yapar. Çatlamalar olur.

Peki halis tik nasıl olur. Pamuk gibi yumuşak dokuya sahip olur. Ancak bir o kadar da serttir. Bıçağı bile köreltir. Asla eskidiğinde siyaha , koyu vişne rengine dönmez. İlk zamanlarında portakal çiçeği rengi iken. Yapısındaki yağ uçtukça gri bir renk alır. Zımpara yapıp tik yağı sürüldüğünde ilk günü rengine döner. Biz teak ürünlere sırayla 80 kum, 150 kum ve 400 kum zımpara yapmaktayız. Bizi instagram’dan @bahce_mobiyasi takip ederek yaptığımız çalışmalara sizde şahit olabilirsiniz. İkinci El Bahçe Mobilyasında Piyasa’da Biz ve Diğerleri vardır. Seçenek tabiki sizin