Bahçe Mobilyası Dolandırıcıları

Merhabalar

Biz ikinci el bahçe mobilyası satıcısı olarak siz değerli müşterilerimizi uyarmak istiyoruz. Ucuz etin yahnisi kara olur tabiri vardır. Özellikle Letgo, İnstagram ve Dolap gibi uygulamalar üzerinden güven verici fotoğraflar ve videolar ile sizlerin uygun fiyat etkisine kapılmanıza olanak sağlayıp. Bir telefon araması sonrası sizden ödemenin bir kısmını yada tamamını alarak sizi dolandırıyorlar. Örnek verecek olursak:

Kayseri ‘de bir rattan imalat firması : Rattan koltuk takımlarını 5.000 TL gibi rakamla satış yapıyor İnstagram da da 20.000 üzeri para ile satın alınmış takipçileri var. Yada Amasya Merzifonda, Yada Kastamonu’da , Yada Karabükte , veyahutta Sinop Boyabatta İmlat yerleri olup kargo ile gönderim yaptıklarını söyleyen nitelikli dolandırıcılar mevcut. Bunların hemen hemen profilleri aynıdır . Firma resimleri, İmalat, Teslimat, Müşteri memnuniyeti vs. Lütfen itibar etmeyiniz. Bunlar bilerek yazlık beldelere uzak yerlerin adreslerini yazarlar ki kimse gidip göremesin, Zaten bir tanıdığınızı bunların adreslerine gönderseniz öyle bir iş yeri bulamayacaktır.

Ben dahi instagram da gördüğüm birçok firmada adres bilgisini google ye yazdığımda hiçbir bilgiye ulaşamamaktayım. Lütfen dikkatli olun.

İnstağram adresimiz : @bahce_mobilyasi