Bahçe Mobilyası Kiralama

Firmamız reklam ve dizi çekimlerine bahçe mobilyası kiralama hizmeti vermektedir. Kiralanacak ürünler günlük , haftalık olarak verilmektedir. Ürün bedeli komple alınıp. Ürün tesliminde kiralama bedeli + kdv düşülerek ödenen para iade edilmektedir. Bahçe Mobilyalarımız’da genel olarak haftalık kiralama bedeli %40 Olup Kiralanan ürünlerde onarılmayacak kadar hasar oluşmadığı müddetçe extra bir ödeme talep edilmez. 1 Günlük kiralamalar’da Ürün satış fiyatına göre ürün bedelinin %30 u kadar kiralama ücreti alınmaktadır. 3 günden sonra 1 haftalık olarak bedel alınır. Bahçe mobilyalarımız Bir çok prodüksiyon tarafından kiralanmaktadır. Genel olarak reklam çekimlerinde tercih edilmekteyiz. 5 dk Bir reklam çekimi için kimse yüksek maliyetlere bahçe mobilyası satın almak istemez. Bu sebeple kaliteli ürünlerimizi makul fiyatlara kiralama yapmaktayız. (Kiralama hizmetimizde nakliye kiralayan firma tarafından yapılmaktadır.)

Çalıştığımız bazı Produksiyon Firmaları şöyledir: Kala Flim, Talya produksiyon, ProSanat, başlıca kirlama hizmeti verdiğimiz saygın firmalardandır.

Kala Flim ile : Nestle reklamı için teak bahçe mobilyalarımızı Kiraladık

Nestle Reklamı

Talya Produksiyon ile : Fox tv Temizlik benim İşim final bölümü için Kadir beyin ve yarışmacılarımızın oturdukları Bahçe takımlarımızı kiraladık.Temizlik Benim İşim

ProSanat ile: Paribu reklamında baba kızın bahçede oturduğu teak masa sandalye takımı ve arka plandaki şemsiyemizi kiraladık.

paribu reklamı

Bunların dışında küçük büyük birçok ürünümüz daha kiraya verilmiştir.

Sizler’de bizimle çalışmak isterseniz uygun fiyatalar ile kaliteli ürünlerimizi kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz 0507 697 88 14 Bekir Günay