Bahçe Mobilyası Alanlar

Firmamız 7 yılı aşkındır. ikinci el olarak bahçe mobilyası alım satım işlemi yapmaktadır. 500m2 depo alanımız ile sıfır mağaza çeşitliğin den daha fazla sayıda bahçe mobilyası bulundurmaktayız. Bahçe mobilyaları her daim bakıma ihtiyaç duyan ürünlerdir. Bu sebeple almış olduğumuz tüm ürünler komple yenilenmektedir. Sizde eski ürününüzü satmayı düşünüyor iseniz. Bizimle iletişime geçebilir. Hemen nakite dönüştürebilirsiniz.

Bahçe takımları alınıp bir kenara konulup sonrada yıllarca kullanılacak ürünler değildir. Sonuçta çoğunluğu ahşap ürünlerdir. Ahşap ‘da var olduğu sürece yaşamaya devam etmektedir. Bunu nereden anlıyoruz. Örneğin kayın ağacı bir ürün bir müddet sonra yağmur ve güneşten etkilenerek ağilmektedir. Bir diğer örneğimiz bambu ürünler bunlar da da genellikle kurtlanma gibi hastalıklar meydana geliyor.

Bu ürünlerin içerisinde tedavisi en kolay ama maliyetli ve uğraştırıcı olan ise rattan ürünlerdir. Rattan kopukları tamir edilmesi için genellikle komple sokülür. Bunun da onarması aylar sürmektedir.

Bahçe mobilyası alanlar olarak. bakıma ihtiyacı olan bahçe mobilyalarınızı alıyoruz.