Bahçe Mobilyası Tamiri

Firmamız genel olarak kendi sattığı ürünlerin bakımını yapmaktadır. Yapılan işlemler hızlandırılmış video şeklinde instagram sayfamız olan @bahce_mobilyasi hesabımızdan paylaşılmaktadır. Hem müşterilerimiz hem de instagram takipçilerimiz tarafından gelen istekler doğrultusunda kendi ürünlerimiz haricinde de bakım yapmaya başladık. Bakım çalışmalarımızın örnek videolarını isterseniz web sitemizde de bulabilirsiniz. Ahşap, Teak , Kestane, Akasya, gibi ürünlerin bakımında ara kat zımparalar kullanarak ağacın çizik görülmesinden ziyade tüm ağaç damarlarının ortaya çıkması için kalından inceye doğru zımpara yapmaktayız. Zımpara işlemleri spiral makine ve titreşimli zımpara makinesi ile uygulanmaktadır. bu makinelerin girmediği yerler elle zımpara yapılmaktadır. Zımpara sonrası 6 saat ara ile 2 kat ahşap koruyucu yada tik yağı uygulanmaktadır. Eğer ürününüz hem zımpara yapılıp hemde sallanmalardan dolayı sağlamlaştırılması gerekiyor ise, vida atıp işi geçiştirmek yerime bütün parçaları sökerek tek tek tutkallayıp işkenceye vuruyoruz. Böylece ürün ilk üretildiği sağlamlığa kavuşuyor.

Bamu tamiri: Bambu ürünlerin en büyük sorunu kurt girmesidir. Kurt girmiş bir ürünü kurtarmak çok mümkün olmuyor. Ancak ürününüzün sargılarında kopma verniğinde solma varsa bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Rattan Tamiri: Genel olarak güneşten yada hava şartlarından dolayı oluşan kopuklar ve çatlaklar bölgesel tamirle düzelmeyeceği için ürünün komple yenilenmesi gerekmektedir. Bu işlem oldukça maliyetlidir. Ve ülkemizde bu işi yapan çok az kişi vardır.